Ubezpieczenia zdrowotne

ubez zdrowotne pieniadzeSzlachetne zdrowie... ograniczony dostęp i długi czas oczekiwania na wizyty w placówkach publicznej opieki zdrowotnej sprawiają, że od kilku lat wyraźnie wzrasta w Polsce zainteresowanie prywatną opieką medyczną. Ośrodki prywatne, oferujące kompleksową opiekę medyczną, wychodzą naprzeciw rosnącym oczekiwaniom pacjentów, a prywatne ubezpieczenie zdrowotne stanowi dziś komfortową i popularną alternatywę dla leczenia w placówkach państwowych.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma wiele zalet. Należą do nich przede wszystkim większa dostępność do kompleksowej opieki medycznej i niezależność od struktur państwowych, a co za tym idzie – oszczędność czasu. Na wizytę można często zapisać się praktycznie od ręki, a ponieważ prywatne placówki zdrowotne dysponują stabilnym poziomem finansowym, gwarantują one wysoką jakość świadczonych usług.

Zdecydowana większość towarzystw ubezpieczeniowych ma zawarte umowy ze szpitalami i przychodniami, pozwalające uzyskać ubezpieczenie indywidualne lub grupowe, np. rodzinne. Pracodawcom zakłady ubezpieczeń oferują pakiety medycyny pracy, będące wygodną alternatywą dla indywidualnych umów z placówkami medycznymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami lub przejdź na stronę Stowarzyszenia Ubezpieczonych.

Kontakt z nami

Brokerskie Biuro Ubezpieczeń RAK Sp. z o.o.
ul. Borowska 246 b/2  Wrocław 50-558

tel. 71 785 46 72  / 73
biuro@rakbroker.pl

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Lata doświadczeń

Pośrednictwem w zakresie ubezpieczeń zajmujemy się od roku 1994, natomiast od roku 1998 funkcjonujemy jako biuro brokerskie.